M15KP85A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP85A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M15KP85A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85VWM 137VC DO204AR
lomakkeissa: M15KP85A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
M15KP85A: n tekniset tiedot
Osa numero M15KP85A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 85VWM 137VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6393 pcs Tietolomake M15KP85A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 94.4V
Jännite - erittely (min) 85V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 109A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3395
1086-3395-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero M15KP85A
Kuvaus TVS DIODE 85VWM 137VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 137V