M5KP100A
MicrosemiMicrosemi
M5KP100A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M5KP100A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO204AR
lomakkeissa: M5KP100A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
M5KP100A: n tekniset tiedot
Osa numero M5KP100A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10927 pcs Tietolomake M5KP100A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 100V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 162V
Jännite - erittely (min) 111V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AR
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3403
1086-3403-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Kapasitanssi @ Taajuus -