M5KP48CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP48CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M5KP48CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO204AR
lomakkeissa: M5KP48CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
M5KP48CA: n tekniset tiedot
Osa numero M5KP48CA Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5702 pcs Tietolomake M5KP48CA.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 48V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 5000W (5kW) Teho - huippukulma 65A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3493
1086-3493-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero M5KP48CA
Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.4V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
M5KP5.0CA
M5KP5.0CA
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO204AR
Varastossa: 3802 pcs
ladata: M5KP5.0CA.pdf
RFQ
M5KP48CAE3
M5KP48CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 48V 77.4V DO204AR