M5KP60AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP60AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M5KP60AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 60VWM 97VC DO204AR
lomakkeissa: M5KP60AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
M5KP60AE3: n tekniset tiedot
Osa numero M5KP60AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 60VWM 97VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6761 pcs Tietolomake M5KP60AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 66.7V
Jännite - erittely (min) 60V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 5000W (5kW) Teho - huippukulma 52A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3520
1086-3520-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero M5KP60AE3
Kuvaus TVS DIODE 60VWM 97VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 96.8V