MA15KP54CA
MicrosemiMicrosemi
MA15KP54CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA15KP54CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54V 87.5V DO204AR
lomakkeissa: MA15KP54CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA15KP54CA: n tekniset tiedot
Osa numero MA15KP54CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.5V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4684 pcs Tietolomake MA15KP54CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 54V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.5V
Jännite - erittely (min) 60V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-204AR Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AR, Axial
Muut nimet 1086-3837
1086-3837-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 171A