MA5KP110A
MicrosemiMicrosemi
MA5KP110A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA5KP110A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 110V 177V DO204AR
lomakkeissa: MA5KP110A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA5KP110A: n tekniset tiedot
Osa numero MA5KP110A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 110V 177V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4124 pcs Tietolomake MA5KP110A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 110V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 177V
Jännite - erittely (min) 122V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AR
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3879
1086-3879-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MA5KP110AE3
MA5KP110AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 110V 177V DO204AR