MA5KP33CA
MicrosemiMicrosemi
MA5KP33CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA5KP33CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V DO204AR
lomakkeissa: MA5KP33CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA5KP33CA: n tekniset tiedot
Osa numero MA5KP33CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4832 pcs Tietolomake MA5KP33CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Jännite - erittely (min) 36.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-204AR Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 5000W (5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AR, Axial
Muut nimet 1086-3941
1086-3941-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 94A