MA5KP40CA
MicrosemiMicrosemi
MA5KP40CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA5KP40CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V DO204AR
lomakkeissa: MA5KP40CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA5KP40CA: n tekniset tiedot
Osa numero MA5KP40CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4012 pcs Tietolomake MA5KP40CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 40V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Jännite - erittely (min) 44.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-204AR Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 5000W (5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AR, Axial
Muut nimet 1086-3949
1086-3949-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 78A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MA5KP40CAE3
MA5KP40CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 40V 64.5V DO204AR