MA5KP60A
MicrosemiMicrosemi
MA5KP60A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA5KP60A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V DO204AR
lomakkeissa: MA5KP60A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA5KP60A: n tekniset tiedot
Osa numero MA5KP60A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6698 pcs Tietolomake MA5KP60A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 60V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V
Jännite - erittely (min) 66.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AR
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3987
1086-3987-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 52A Kapasitanssi @ Taajuus -