MA5KP78A
MicrosemiMicrosemi
MA5KP78A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA5KP78A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 78V 126V DO204AR
lomakkeissa: MA5KP78A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA5KP78A: n tekniset tiedot
Osa numero MA5KP78A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 78V 126V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6486 pcs Tietolomake MA5KP78A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 78V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 126V
Jännite - erittely (min) 86.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AR
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-4011
1086-4011-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MA5KP8.0A
MA5KP8.0A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 8V 13.6V DO204AR
Varastossa: 5781 pcs
ladata: MA5KP8.0A.pdf
RFQ
MA5KP78AE3
MA5KP78AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 78V 126V DO204AR