MALCE7.5A
Tuote-esittely
Osa numero: MALCE7.5A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1
lomakkeissa: MALCE7.5A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MALCE7.5A: n tekniset tiedot
Osa numero MALCE7.5A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6441 pcs Tietolomake MALCE7.5A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 7.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.9V
Jännite - erittely (min) 8.33V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-4105
1086-4105-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz