MART100KP150A
MicrosemiMicrosemi
MART100KP150A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MART100KP150A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 150V 296V CASE 5A
lomakkeissa: MART100KP150A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MART100KP150A: n tekniset tiedot
Osa numero MART100KP150A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 150V 296V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6097 pcs Tietolomake MART100KP150A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 150V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 296V
Jännite - erittely (min) 167V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package Case 5A (DO-204AR)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 100000W (100kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-5140
1086-5140-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MART100KP120CAE3
MART100KP120CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 120V 235V CASE 5A
Varastossa: 5988 pcs
ladata: MART100KP120CAE3.pdf
RFQ
MART100KP150AE3
MART100KP150AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 150V 296V CASE 5A