MART100KP180A
MicrosemiMicrosemi
MART100KP180A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MART100KP180A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 180V 354V CASE 5A
lomakkeissa: MART100KP180A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MART100KP180A: n tekniset tiedot
Osa numero MART100KP180A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 180V 354V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4236 pcs Tietolomake MART100KP180A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 180V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 354V
Jännite - erittely (min) 200V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package Case 5A (DO-204AR)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 100000W (100kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-5152
1086-5152-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole