MART100KP43CA
MicrosemiMicrosemi
MART100KP43CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MART100KP43CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 43V 84.5V CASE 5A
lomakkeissa: MART100KP43CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MART100KP43CA: n tekniset tiedot
Osa numero MART100KP43CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 43V 84.5V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5727 pcs Tietolomake MART100KP43CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 43V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 84.5V
Jännite - erittely (min) 47.8V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package Case 5A (DO-204AR) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 100000W (100kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AR, Axial
Muut nimet 1086-5194
1086-5194-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MART100KP43CAE3
MART100KP43CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 43V 84.5V CASE 5A