MART100KP60AE3
MicrosemiMicrosemi
MART100KP60AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MART100KP60AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 60V 118V CASE 5A
lomakkeissa: MART100KP60AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MART100KP60AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MART100KP60AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 60V 118V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6816 pcs Tietolomake MART100KP60AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 60V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 118V
Jännite - erittely (min) 66.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package Case 5A (DO-204AR)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 100000W (100kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-5217
1086-5217-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole