MART100KP70CA
MicrosemiMicrosemi
MART100KP70CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MART100KP70CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 70V 138V CASE 5A
lomakkeissa: MART100KP70CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MART100KP70CA: n tekniset tiedot
Osa numero MART100KP70CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 70V 138V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5272 pcs Tietolomake MART100KP70CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 70V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 138V
Jännite - erittely (min) 77.8V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package Case 5A (DO-204AR) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 100000W (100kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AR, Axial
Muut nimet 1086-5226
1086-5226-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)