MASMBG15CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMBG15CA/TR
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus HI REL TVS
lomakkeissa: MASMBG15CA/TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
MASMBG15CA/TR: n tekniset tiedot
Osa numero MASMBG15CA/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus HI REL TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 16076 pcs Tietolomake MASMBG15CA/TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V
Jännite - erittely (min) 16.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Muut nimet MASMBG15CA/TRMS
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A