MASMBJ8.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ8.5CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMBJ8.5CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
lomakkeissa: MASMBJ8.5CAE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
167 pcs
  • Viesti
MASMBJ8.5CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MASMBJ8.5CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 17734 pcs Tietolomake MASMBJ8.5CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 8.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.4V
Jännite - erittely (min) 9.44V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 1086-5619
1086-5619-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.7A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MASMBJ85AE3
MASMBJ85AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Varastossa: 16529 pcs
ladata: MASMBJ85AE3.pdf
RFQ
MASMBJ9.0A
MASMBJ9.0A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AA
Varastossa: 17406 pcs
ladata: MASMBJ9.0A.pdf
RFQ
MASMBJ85CA
MASMBJ85CA
ladata: MASMBJ85CA.pdf
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA