MASMCG17A
Tuote-esittely
Osa numero: MASMCG17A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB
lomakkeissa: MASMCG17A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
152 pcs
  • Viesti
MASMCG17A: n tekniset tiedot
Osa numero MASMCG17A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 13317 pcs Tietolomake MASMCG17A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 17V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V
Jännite - erittely (min) 18.9V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-5716
1086-5716-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3A Kapasitanssi @ Taajuus -