MASMCG45CAE3
Tuote-esittely
Osa numero: MASMCG45CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
lomakkeissa: MASMCG45CAE3.pdf
  • Viesti
MASMCG45CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MASMCG45CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14111 pcs Tietolomake MASMCG45CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 45V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V
Jännite - erittely (min) 50V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-5767
1086-5767-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A