MASMCG54CAE3
Tuote-esittely
Osa numero: MASMCG54CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
lomakkeissa: MASMCG54CAE3.pdf
  • Viesti
MASMCG54CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MASMCG54CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14950 pcs Tietolomake MASMCG54CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 54V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Jännite - erittely (min) 60V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-5783
1086-5783-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A