MASMCG75CAE3
Tuote-esittely
Osa numero: MASMCG75CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 75V 121V DO215AB
lomakkeissa: MASMCG75CAE3.pdf
  • Viesti
MASMCG75CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MASMCG75CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 75V 121V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14066 pcs Tietolomake MASMCG75CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 75V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 121V
Jännite - erittely (min) 83.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-5819
1086-5819-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A