MASMCG85CAE3
Tuote-esittely
Osa numero: MASMCG85CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO215AB
lomakkeissa: MASMCG85CAE3.pdf
  • Viesti
MASMCG85CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MASMCG85CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11146 pcs Tietolomake MASMCG85CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Jännite - erittely (min) 94.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-5835
1086-5835-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A