MASMCJ120CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ120CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMCJ120CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 120V 193V DO214AB
lomakkeissa: MASMCJ120CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
144 pcs
  • Viesti
MASMCJ120CA: n tekniset tiedot
Osa numero MASMCJ120CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 120V 193V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12488 pcs Tietolomake MASMCJ120CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 120V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 193V
Jännite - erittely (min) 133V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-5948
1086-5948-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.8A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MASMCJ12AE3
MASMCJ12AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Varastossa: 14021 pcs
ladata: MASMCJ12AE3.pdf
RFQ
MASMCJ12CA
MASMCJ12CA
valmistajat: Microsemi
Varastossa: 14663 pcs
ladata: MASMCJ12CA.pdf
RFQ
MASMCJ120CAE3
MASMCJ120CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 120V 193V DO214AB