MASMCJ6.5CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ6.5CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMCJ6.5CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
lomakkeissa: MASMCJ6.5CA.pdf
  • Viesti
MASMCJ6.5CA: n tekniset tiedot
Osa numero MASMCJ6.5CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15397 pcs Tietolomake MASMCJ6.5CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 6.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 11.2V
Jännite - erittely (min) 7.22V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-6064
1086-6064-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 133.9A