MASMCJ8.5CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ8.5CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMCJ8.5CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
lomakkeissa: MASMCJ8.5CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
144 pcs
  • Viesti
MASMCJ8.5CA: n tekniset tiedot
Osa numero MASMCJ8.5CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14281 pcs Tietolomake MASMCJ8.5CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 8.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.4V
Jännite - erittely (min) 9.44V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-6100
1086-6100-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 104.2A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MASMCJ8.5CAE3
MASMCJ8.5CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Varastossa: 14628 pcs
ladata: MASMCJ8.5CAE3.pdf
RFQ
MASMCJ85CAE3
MASMCJ85CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Varastossa: 13366 pcs
ladata: MASMCJ85CAE3.pdf
RFQ
MASMCJ8.0CA
MASMCJ8.0CA
Kuvaus: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
ladata: MASMCJ8.0CA.pdf
MASMCJ85CA
MASMCJ85CA