MASMCJLCE11A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE11A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMCJLCE11A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
lomakkeissa: MASMCJLCE11A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
113 pcs
  • Viesti
MASMCJLCE11A: n tekniset tiedot
Osa numero MASMCJLCE11A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10482 pcs Tietolomake MASMCJLCE11A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 11V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 18.2V
Jännite - erittely (min) 12.2V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-6120
1086-6120-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MASMCJLCE11AE3
MASMCJLCE11AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB