MASMCJLCE14A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE14A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMCJLCE14A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
lomakkeissa: MASMCJLCE14A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
  • Viesti
MASMCJLCE14A: n tekniset tiedot
Osa numero MASMCJLCE14A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9982 pcs Tietolomake MASMCJLCE14A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 14V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23.2V
Jännite - erittely (min) 15.6V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-6130
1086-6130-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 65A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MASMCJLCE13A
MASMCJLCE13A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Varastossa: 10445 pcs
ladata: MASMCJLCE13A.pdf
RFQ
MASMCJLCE13AE3
MASMCJLCE13AE3
valmistajat: Microsemi
Varastossa: 9607 pcs
ladata: MASMCJLCE13AE3.pdf
RFQ
MASMCJLCE14AE3
MASMCJLCE14AE3
Kuvaus: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB