MASMCJLCE160A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE160A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMCJLCE160A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 160V 259V DO214AB
lomakkeissa: MASMCJLCE160A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
  • Viesti
MASMCJLCE160A: n tekniset tiedot
Osa numero MASMCJLCE160A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 160V 259V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9837 pcs Tietolomake MASMCJLCE160A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 160V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 259V
Jännite - erittely (min) 178V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-6136
1086-6136-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MASMCJLCE170A
MASMCJLCE170A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Varastossa: 11312 pcs
ladata: MASMCJLCE170A.pdf
RFQ
MASMCJLCE150AE3
MASMCJLCE150AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Varastossa: 9297 pcs
ladata: MASMCJLCE150AE3.pdf
RFQ
MASMCJLCE160AE3
MASMCJLCE160AE3
Kuvaus: TVS DIODE 160V 259V DO214AB