MASMLG48CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMLG48CA/TR
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus HI REL TVS
lomakkeissa: MASMLG48CA/TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
MASMLG48CA/TR: n tekniset tiedot
Osa numero MASMLG48CA/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus HI REL TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 12191 pcs Tietolomake MASMLG48CA/TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 48V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.4V
Jännite - erittely (min) 53.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMLG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet MASMLG48CA/TRMS
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.8A