MASMLJ10CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMLJ10CA/TR
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus HI REL TVS
lomakkeissa: MASMLJ10CA/TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
MASMLJ10CA/TR: n tekniset tiedot
Osa numero MASMLJ10CA/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus HI REL TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 12490 pcs Tietolomake MASMLJ10CA/TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 10V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 17V
Jännite - erittely (min) 11.1V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMLJ (DO-214AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet MASMLJ10CA/TRMS
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 176.4A