MP4KE400AE3
MicrosemiMicrosemi
MP4KE400AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP4KE400AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 342V 548V DO204AL
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MP4KE400AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MP4KE400AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 342V 548V DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5726 pcs Tietolomake
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 342V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 548V
Jännite - erittely (min) 380V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AL (DO-41)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 400W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial Muut nimet 1086-6767
1086-6767-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A Kapasitanssi @ Taajuus -