MP5KE85CA
MicrosemiMicrosemi
MP5KE85CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP5KE85CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO204AL
lomakkeissa: MP5KE85CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MP5KE85CA: n tekniset tiedot
Osa numero MP5KE85CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4476 pcs Tietolomake MP5KE85CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Jännite - erittely (min) 94.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-204AL (DO-41) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 500W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Muut nimet 1086-6996
1086-6996-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.6A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MP5KE8.5AE3
MP5KE8.5AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL
Varastossa: 3439 pcs
ladata: MP5KE8.5AE3.pdf
RFQ
MP5KE90A
MP5KE90A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V DO204AL
Varastossa: 6187 pcs
ladata: MP5KE90A.pdf
RFQ
MP5KE8.5CA
MP5KE8.5CA
ladata: MP5KE8.5CA.pdf
MP5KE85CAE3
MP5KE85CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V DO204AL
ladata: MP5KE85CAE3.pdf
MP5KE9.0CAE3
MP5KE9.0CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V DO204AL
ladata: MP5KE9.0CAE3.pdf
MP5KE85A
MP5KE85A
ladata: MP5KE85A.pdf
MP5KE8.5CAE3
MP5KE8.5CAE3