MPLAD15KP12A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP12A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP12A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12VWM 19.9VC PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP12A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD15KP12A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP12A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 12VWM 19.9VC PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3756 pcs Tietolomake MPLAD15KP12A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 13.3V
Jännite - erittely (min) 12V Jännite - Breakdown PLAD
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 753A
Polarisaatio Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7176
1086-7176-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MPLAD15KP12A
Kuvaus TVS DIODE 12VWM 19.9VC PLAD Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.9V