MPLAD15KP160AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP160AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP160AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 160VWM 259VC PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP160AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD15KP160AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP160AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 160VWM 259VC PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4895 pcs Tietolomake MPLAD15KP160AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 178V
Jännite - erittely (min) 160V Jännite - Breakdown PLAD
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 58A
Polarisaatio Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7201
1086-7201-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MPLAD15KP160AE3
Kuvaus TVS DIODE 160VWM 259VC PLAD Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 259V