MPLAD15KP28A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP28A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP28A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28VWM 45.5VC PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP28A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD15KP28A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP28A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 28VWM 45.5VC PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4782 pcs Tietolomake MPLAD15KP28A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 31.1V
Jännite - erittely (min) 28V Jännite - Breakdown PLAD
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 330A
Polarisaatio Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7244
1086-7244-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MPLAD15KP28A
Kuvaus TVS DIODE 28VWM 45.5VC PLAD Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45.5V