MPLAD15KP9.0CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP9.0CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP9.0CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP9.0CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD15KP9.0CA: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP9.0CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3137 pcs Tietolomake MPLAD15KP9.0CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 9V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 15.4V
Jännite - erittely (min) 10V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-7330
1086-7330-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 975A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD15KP85CA
MPLAD15KP85CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Varastossa: 2919 pcs
ladata: MPLAD15KP85CA.pdf
RFQ
MPLAD15KP90AE3
MPLAD15KP90AE3
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 90VWM 146VC PLAD
Varastossa: 4936 pcs
ladata: MPLAD15KP90AE3.pdf
RFQ
MPLAD15KP90CA
MPLAD15KP90CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V PLAD