MPLAD18KP11AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD18KP11AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 11V 18.2V PLAD
lomakkeissa: MPLAD18KP11AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD18KP11AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD18KP11AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 11V 18.2V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3392 pcs Tietolomake MPLAD18KP11AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 11V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 18.2V
Jännite - erittely (min) 12.2V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 989A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD18KP120CAE3
MPLAD18KP120CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 120V 193V PLAD
Varastossa: 2935 pcs
ladata: MPLAD18KP120CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP10CAE3
MPLAD18KP10CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 10V 17V PLAD
Varastossa: 2812 pcs
ladata: MPLAD18KP10CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP11A
MPLAD18KP11A
Kuvaus: TVS DIODE 11V 18.2V PLAD