MPLAD18KP15A
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD18KP15A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V PLAD
lomakkeissa: MPLAD18KP15A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD18KP15A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD18KP15A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3367 pcs Tietolomake MPLAD18KP15A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V
Jännite - erittely (min) 16.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 738A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD18KP150A
MPLAD18KP150A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 150V 243V PLAD
Varastossa: 3108 pcs
ladata: MPLAD18KP150A.pdf
RFQ
MPLAD18KP160CA
MPLAD18KP160CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 160V 259V PLAD
Varastossa: 2671 pcs
ladata: MPLAD18KP160CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP15AE3
MPLAD18KP15AE3
Kuvaus: TVS DIODE 15V 24.4V PLAD