MPLAD18KP30A
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD18KP30A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 30V 48.4V PLAD
lomakkeissa: MPLAD18KP30A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD18KP30A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD18KP30A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 30V 48.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2622 pcs Tietolomake MPLAD18KP30A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 30V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 48.4V
Jännite - erittely (min) 33.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 372A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD18KP26CA
MPLAD18KP26CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 26V 42.1V PLAD
Varastossa: 2803 pcs
ladata: MPLAD18KP26CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP33CA
MPLAD18KP33CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Varastossa: 2412 pcs
ladata: MPLAD18KP33CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP30AE3
MPLAD18KP30AE3
Kuvaus: TVS DIODE 30V 48.4V PLAD