MPLAD18KP43A
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD18KP43A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
lomakkeissa: MPLAD18KP43A.pdf
  • Viesti
MPLAD18KP43A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD18KP43A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2811 pcs Tietolomake MPLAD18KP43A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 43V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 69.4V
Jännite - erittely (min) 47.8V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 260A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD18KP43AE3
MPLAD18KP43AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 43V 69.4V PLAD