MPLAD18KP51AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD18KP51AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
lomakkeissa: MPLAD18KP51AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD18KP51AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD18KP51AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3387 pcs Tietolomake MPLAD18KP51AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 51V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 82.4V
Jännite - erittely (min) 56.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 219A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD18KP48AE3
MPLAD18KP48AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
Varastossa: 2552 pcs
ladata: MPLAD18KP48AE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP48CA
MPLAD18KP48CA
valmistajat: Microsemi
Varastossa: 2789 pcs
ladata: MPLAD18KP48CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP51A
MPLAD18KP51A
Kuvaus: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD