MPLAD18KP70AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD18KP70AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 7V 12V PLAD
lomakkeissa: MPLAD18KP70AE3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD18KP70AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD18KP70AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 7V 12V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2981 pcs Tietolomake MPLAD18KP70AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 7V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12V
Jännite - erittely (min) 7.78V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1500A (1.5kA)