MPLAD30KP130AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP130AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP130AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 130V 209V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP130AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD30KP130AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP130AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 130V 209V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2650 pcs Tietolomake MPLAD30KP130AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 130V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 209V
Jännite - erittely (min) 144V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7349
1086-7349-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 142A Kapasitanssi @ Taajuus -