MPLAD30KP15A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP15A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP15A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15V 25.8V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP15A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD30KP15A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP15A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 15V 25.8V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2704 pcs Tietolomake MPLAD30KP15A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 25.8V
Jännite - erittely (min) 16.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7360
1086-7360-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1164A (1.164kA) Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD30KP150AE3
MPLAD30KP150AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 150V 243V PLAD
Varastossa: 3206 pcs
ladata: MPLAD30KP150AE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP15CA
MPLAD30KP15CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 15V 25.8V PLAD
Varastossa: 2310 pcs
ladata: MPLAD30KP15CA.pdf
RFQ
MPLAD30KP15AE3
MPLAD30KP15AE3