MPLAD30KP16A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP16A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP16A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 16V 27.2V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP16A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD30KP16A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP16A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 16V 27.2V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3343 pcs Tietolomake MPLAD30KP16A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 16V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.2V
Jännite - erittely (min) 17.8V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7368
1086-7368-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1101A (1.101kA) Kapasitanssi @ Taajuus -