MPLAD30KP170AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP170AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP170AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 170V 275V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP170AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD30KP170AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP170AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 170V 275V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2942 pcs Tietolomake MPLAD30KP170AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 170V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V
Jännite - erittely (min) 189V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7373
1086-7373-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 110A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD30KP170CAE3/TR
MPLAD30KP170CAE3/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 2402 pcs
ladata: MPLAD30KP170CAE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP170CA
MPLAD30KP170CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 170V 275V PLAD
Varastossa: 2218 pcs
ladata: MPLAD30KP170CA.pdf
RFQ
MPLAD30KP170A
MPLAD30KP170A