MPLAD30KP17AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP17AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP17AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 17V 28.8V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP17AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD30KP17AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP17AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 17V 28.8V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2749 pcs Tietolomake MPLAD30KP17AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 17V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 28.8V
Jännite - erittely (min) 18.9V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7377
1086-7377-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1041A (1.041kA) Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD30KP170CAE3/TR
MPLAD30KP170CAE3/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 2402 pcs
ladata: MPLAD30KP170CAE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP17A
MPLAD30KP17A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 17V 28.8V PLAD