MPLAD30KP30CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP30CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP30CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP30CA.pdf
  • Viesti
MPLAD30KP30CA: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP30CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 30V 48.8V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2132 pcs Tietolomake MPLAD30KP30CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 30V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 48.8V
Jännite - erittely (min) 33.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-7430
1086-7430-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 618A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD30KP33A/TR
MPLAD30KP33A/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 2917 pcs
ladata: MPLAD30KP33A/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP33AE3
MPLAD30KP33AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Varastossa: 3221 pcs
ladata: MPLAD30KP33AE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP30CAE3/TR
MPLAD30KP30CAE3/TR
Kuvaus: TVS
ladata: MPLAD30KP30CAE3/TR.pdf
MPLAD30KP30CA/TR
MPLAD30KP30CA/TR
ladata: MPLAD30KP30CA/TR.pdf
MPLAD30KP33A
MPLAD30KP33A
ladata: MPLAD30KP33A.pdf
MPLAD30KP30CAE3
MPLAD30KP30CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 30V 48.8V PLAD