MPLAD30KP33CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP33CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP33CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP33CA.pdf
  • Viesti
MPLAD30KP33CA: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP33CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2459 pcs Tietolomake MPLAD30KP33CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Jännite - erittely (min) 36.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-7434
1086-7434-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 564A